GAZETENİZ 24
Güncel siyaset, ekonomi, spor, eğitim, sağlık, magazin, eğlence, sosyal haber portalınız.

Vali Arslantaş’tan, Kuyumcu Dükkânına Geçmiş Olsun Ziyareti

Haber: Eren Varlı

İl merkezindeki Fevzipaşa Caddesi üzerinde faaliyet gösteren bir kuyumcu dükkânında, 21.01.2020 tarihinde kadın giysisi giyerek, yanında taşıdığı 1 adet tabanca ve sopa ile soygun yapmaya çalışan N.D. (54) isimli şüpheli şahıs, Erzincan İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri tarafından yakalanarak, etkisiz hale getirilmişti. Yaşanan olayın ardından işletme sahibi Mesut Yıldırım’ı ve olaya müdahalede bulunan yan taraftaki dükkân sahibi Suat İçer’i dükkânlarında ziyaret eden Erzincan Valisi Ali Arslantaş ve beraberindeki İl Emniyet Müdür Yardımcısı Bahattin Filibeli, esnafların istek ve sorunları dinleyerek, geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Gerçekleştirilen ziyarette ilimizde huzur ortamının tesisi, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin temini için yapılan çalışmaların aralıksız bir şekilde devam edeceğini belirten Erzincan Valisi Ali Arslantaş, yaşanan bu tarz üzücü olayların tekrarlanmamasını temenni etti.

Olayın ardından gözaltına alınan N.D. isimli şüpheli şahıs hakkında ise, “Silahlı Yağma”, “Kasten Yaralama”, “6136 SKM” ve “Mala Zarar Verme” suçlarından tahkikat başlatıldığını bildirdi.

Yorum bırakın