GAZETENİZ 24
Güncel siyaset, ekonomi, spor, eğitim, sağlık, magazin, eğlence, sosyal haber portalınız.

Vakıfbank EFT İşlemleri

Vakıfbank 2020 EFT İşlemi
Vakıfbank EFT işlemleri birçok kanal aracılığıyla hızlı bir şekilde yapılabilir. Mesai saatleri içerisinde Vakıfbank şubelerinden, EFT’lerden, internet bankacılığı üzerinden, mobil bankacılık uygulamasından, 0850 222 0 724 numaralı Vakıfbank çağrı merkezinden ya da banka ATM’lerinden EFT yapmanız mümkündür. EFT ücretleri seçmiş olduğunuz kanala göre değişiklik gösterecektir.

Vakıfbank 2020 EFT Saatleri
Kolay bankacılık ilkesi sayesinde Vakıfbank EFT işlemleri hafta içi saat 14:44’e kadar kolaylıkla yapılabilir. Ayrıca saat 16:45 ile 17:15 saatleri arasında daha fazla ücret ödeyerek geç EFT yapabilirsiniz. Saat 17:15’ten sonrasına ya da hafta sonuna denk gelen EFT işlemleri ise bir sonraki mesai gününe sarkmaktadır. Dilerseniz hatırlamanıza gerek kalmadan düzenli EFT talimatı da verebilirsiniz.

Vakıfbank 2020 EFT Ücretleri
Vakıfbank 2020 EFT ücretleri masraf kalem türleri olan şube, internet/mobil bankacılık, ATM ve çağrı merkezine göre değişiklik göstermektedir.

İnternet ve mobil bankacılık üzerinden yapılacak olan Vakıfbank EFT işlemlerinde 6,75 TL; düzenli EFT işlemi için 3,5 TL; geç EFT için 9,5 TL alınmaktadır.
ATM’den yapılacak olan kartlı EFT işlemlerinde 20 TL alınmaktadır.
Çağrı merkezinden yapılacak olan Vakıfbank EFT işlemlerinde 50 TL; düzenli EFT işlemi için 3,5 TL; geç EFT için 30 TL alınmaktadır.
Vakıfbank şubelerinden yapılacak olan EFT işlemlerinde 70 TL; düzenli EFT işlemi için 3,5 TL; geç EFT için 30 TL alınmaktadır.
Daha fazla bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Kaynak URL: https://www.finanshaberi.net/banka-haberleri/vakifbank-eft-saatleri-eft-ucretleri/.html

Yorum bırakın