GAZETENİZ 24
Güncel siyaset, ekonomi, spor, eğitim, sağlık, magazin, eğlence, sosyal haber portalınız.

Tüm Mesai Arkadaşlarımızın Yanındayız

Erzincan İl Sağlık Müdürlüğünce Psiko-Sosyal Destek Hattıyla ilgili olarak yazılı bir açıklama yapılarak “Tüm mesai arkadaşlarımızın yanındayız” mesajı verildi.

Erzincan İl Sağlık Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada; “Erzincan İl Sağlık Müdürlüğümüz Sağlıklı Hayat Merkezi bünyesinde kurulan Psikososyal Destek Hattı kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor.

Destek hattımızda Yeni Koronavirüs ( COVID-19) hastalığı hakkında kendiniz, çocuklarınız ve yakınlarınız için ücretsiz psikososyal destek hizmeti verilirken ayrıca vatandaşlarımızı bilgilendirmek ve bilinçlendirmek amacıyla çeşitli broşürler yaptırılarak halkımız bilgilendirilmeye devam ediyor.

Coronavirus ile mücadele ettiğimiz bu zorlu günlerde aktif görev alan tüm mesai arkadaşlarımızın yanındayız. Müdürlüğümüz bünyesinde kurulan Psiko-Sosyal Destek Hattı ile tüm Sağlık Çalışanlarımıza ve yakınlarına Covid- 19 sürecinde yaşadıkları sıkıntıları bir nebze olsun hafifletmek adına Uzmanlarımız tarafından danışmanlık hizmeti verilmektedir. Her türlü sıkıntılarınız için bizleri arayabilirsiniz” ifadelerine yer verildi.

Yorum bırakın