GAZETENİZ 24
Güncel siyaset, ekonomi, spor, eğitim, sağlık, magazin, eğlence, sosyal haber portalınız.
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI

Tekin’den Şampiyon 24Erzincanspor’a Ziyaret

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Erzincan Bölge Müdürü Yahya Tekin, TFF 2. Lig’e yükselen Anagold 24Erzincanspor Kulüp Başkanı Gökhan Keleş’i ziyaret ederek başarılarından dolayı tebrik etti ve yeni sezonda başarılar diledi.

Ziyaretiyle ilgili olarak konuşan Erzincan İletişim Bölge Müdürü Yahya Tekin; “Erzincan Bölge Müdürlüğü olarak bize bağlı olan illerimizde basın-yayın kuruluşlarımızla, kamu yararına çalışan Sivil Toplum Kuruluşlarımızla ve şehrimize değer katan tüm kurum ve kuruluşlarla işbirliğini geliştirmek için yaptığımız ziyaretler kapsamında bugün de Erzincan’ımızı Türkiye Profesyonel liglerde temsil eden Anagold 24Erzincanspor Kulübümüzü ve kıymetli Başkanımız Gökhan Keleş’i ziyaret ettik.

Anagold 24Erzincanspor’un elde ettiği şampiyonluk ve büyük başarı biz Erzincanlıları gururlandırmıştır. Tarihinde nice başarıların yer aldığı ve yarım asrı aşkın süredir profesyonel ligde mücadele eden Anagold 24Erzincanspor’un başarılarının artarak devam etmesi için yeni sezonda da maddi ve manevi olarak desteklenmesi gerekmektedir.

Sporun desteklenmesi konusunda İletişim Başkanlığımız bildiğiniz gibi Ocak ayında, “Sporda Şiddetsiz İletişim ve Rakibine Jest Yap” kampanyası başlattı. Kampanya ile sporda şiddetin bitirilmesi hedeflenmektedir. İletişim Başkanımız Fahrettin Altun, “Sporda Şiddetsiz İletişim ve Rakibine Jest Yap” projesiyle ilgili yaptığı açıklamada “sporun, insanları aynı duygular etrafında bir araya getirebildiği için önemli bir güce sahip olduğunu belirtti. Projede, sporda şiddetsiz iletişimi hayata geçirmenin yanı sıra rakibin yeniden tanımlanmasının amaçlandığını belirterek, “Şunu unutmamalıyız ki spor rekabetten önce oyundur. Burada hileye asla yer yoktur, rekabet ortamında dahi dostluk dışlanamaz. İşte biz proje kapsamındaki ‘Rakibine Jest Yap’ kampanyamızla rakibin oyunun ayrılmaz bir parçası olduğunu hatırlatıyoruz. Bu kampanya ile futbolseverlere ‘Futbola şiddetle değil, gönülden bağlan’ diyoruz.” ifadelerini kullandı.

“Sporda Şiddetsiz İletişim ve Rakibine Jest Yap” projemizin başarıya ulaşması için tüm kulüplere, taraftarlara ve medya mensuplarına görev düştüğünü ve konuya dikkatle yaklaşmaları gerektiğini belirterek 2019-2020 Sezonu TFF 3. Lig’de oynadığı grupta ligi 2. tamamlayan ve Antalya’da oynanan 2019-2020 Sezonu TFF 3. Lig Play-Off Finallerinde rakiplerini mağlup ederek TFF 2. Lig’e yükselen Anagold 24 Erzincanspor’un bugüne kadar elde ettiği başarılarda emekleri bulunan tüm futbolcuları, teknik heyeti, yöneticileri ve kulübe gönül veren tüm camiayı tebrik ediyorum. Şampiyonluk için taraftarımız, yönetim, futbolcular ve teknik heyet tek yürek oldu. İnşallah bu birliktelikle şampiyon olarak çıktığımız 2. Lig de,  yeni stadımızda yeni tarihler yazarak devam edecektir” dedi.

Tekin, İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun’un selamlarını ileterek, günün anısına İletişim Başkanlığı tarafından hazırlanan yayınları, “15 Temmuz’u Unutmayacağız, Unutturmayacağız” bilgi setini ve Anagold 24 Erzincanspor’un şampiyonluk sonrası yerel ve ulusal gazetelerde çıkan haberlerin derlendiği tabloyu Kulüp Başkanı Gökhan Keleş’e hediye etti.

Anagold 24Erzincansporun başlatmış olduğu ‘Can’a’ Can Kat’ SMS projesinin önemli olduğunu ve tam destek verdiklerini söyleyen Erzincan İletişim Bölge Müdürü Yahya Tekin, takım hepimizin şehir olarak destek olmalıyız, biz iletişim bölge müdürlüğü olarak destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

Ziyaretten ve hediyelerden dolayı memnuniyetini belirten Anagold 24Erzincanspor yönetim kurulu Başkanı Gökhan Keleş ise ; “Şampiyonluk yolunda şehir olarak her zaman destek gördük. Bu yıl 2. Ligde zor bir guruptayız. İnşallah Taraftarımızın ve sizlerin destekleri ile Can Erzincan’a yine bir şampiyonluk yaşatmak istiyoruz. Başlatmış olduğumuz SMS kampanyamıza da destek olduğunuz için ayrıca teşekkür ederim. Buradan sizler aracılığıyla da SMS kampanyamıza destek olunmasını takıma sahip çıkılmasını istiyoruz” ifadelerine yer verdi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Erzincan Bölge Müdürü Yahya Tekin’in Anagold 24Erzincanspor’a gerçekleştirdiği ziyarette Başkan Gökhan Keleş’e yönetim kurulu üyeleri Hasan Çakmak, Atanur Köseoğlu, Turan Özelgül, Erdem Yılmaz ve Ömer Akbaş da eşlik etti.

Yorum bırakın