GAZETENİZ 24
Güncel siyaset, ekonomi, spor, eğitim, sağlık, magazin, eğlence, sosyal haber portalınız.

Taşucu Girne Feribot Seferleri

Taşucu Girne feribot seferleri, Mersin Gazi Magusa feribot seferleri ile yolcular için alternatif güzergahlar ve varış limanları belirleyerek yolculuk hizmeti veren firma yeni nesil feribotlar ve gemiler ile yolculara konforlu ve keyifli yolculuk etme imkanı veriyor. Sektörde edindiği tecrübe, deneyim sayesinde maksimum güvenlik tedbirleri ile yolculuk yapabiliyorsunuz. Mersin Kıbrıs arasında güvenli bir şekilde seyahat hizmeti veren firma insanların istediği konforu, moderniteyi ve güveni sağlıyor.

 

Seyahat yapmadan önce firmanın internet sitesine erişim sağlayarak Kıbrıs gemi bileti alabiliyor, firmanın seyahat acentesine giderek bilet satın alma işlemini bizzat yapabiliyorsunuz. Firma yönetimi her konu da olduğu gibi bilet konusunda da sizlere alternatif seçenekler ve indirimler sunuyor. Bilet satın alma işleminde firma internet sitesini tercih ettiğinizde ekstra indirimler alabiliyorsunuz. Ayrıca sonraki bilet işlemleriniz içinde indirim kampanyaları için referans edinmiş oluyorsunuz. Eğer acente aracılığı ile bilet almak isterseniz indirim hakkından ve referans hakkından yararlanamıyorsunuz. Kıbrıs gemi bileti satın aldıktan sonraki süreç için Filo Denizcilik sizlere profesyonel bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor.

 

Kıbrıs feribot seferleri için satın aldığınız bilet tarihinde yapılması gereken seferler iptal edildiğinde veya sefer saati ile ilgili olarak değişiklik yapılması durumunda bilet satın alırken vermiş olduğunuz telefon numarası ile iletişim kurularak sizlere bilgi verilmektedir. Yapılacak değişiklikler, sefer iptalleri, değişiklik ve iptal ile ilgili takip eden süreçler hakkında sizlere bilgi verilerek izlemeniz gereken yöntemler bildiriliyor. Bu sayede biletinizin akıbeti hakkında bilgi sahibi oluyor, yeni biletiniz için atmanız gereken adımları öğrenmiş oluyorsunuz. Temel prensibi yolcu memnuniyeti ve profesyonel yolculuk hizmeti vermek olan Filo Denizcilik web sitesi üzerinden duyurular yaparak, sms ler atarak ve mail ile sizlere detaylı bilgiler veriyor. Mersin Kıbrıs arasında modern yöntemler ile sefer hizmetleri veren firma yenilikçi yolculuk anlayışı ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Yorum bırakın