GAZETENİZ 24
Güncel siyaset, ekonomi, spor, eğitim, sağlık, magazin, eğlence, sosyal haber portalınız.

Refahiye’de Devam Eden Çalışmalar İncelendi

Erzincan Refahiye İlçe Kaymakamı Eyüp Kaykaç ve Refahiye Belediye Başkanı Çakmak Paçacı ilçede yapımı devam eden çalışmaları incelediler. Gerçekleşen ziyaretlere Erzincan Refahiye İlçe Kaymakamı Eyüp Kaykaç ve Refahiye Belediye Başkanı Çakmak Paçacı yanı sıra İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Siyasi Parti Başkanları, Merkez Mahalle Muhtarları da katıldı.

İlçede yapımı devam etmekte olan Refahiye Jandarma Tabur Komutanlığı, Refahiye Anaokulu, Gençlik Merkezi ve Yüzme Havuzu, 200 Kişilik KYK Kız Yurdu, Kocaçay Dere Islahı ve Rekreasyon Şantiyesi, 220 Konutluk 2. Etap TOKİ Şantiyesi ve Dumanlı Tabiat Parkı ziyaret edilerek incelemelerde bulunuldu.

Refahiye Belediye Başkanı Çakmak Paçacı çalışmalarla ilgili olarak böylesine önemli ve büyük yatırımlarda desteklerini biran olsun eksik etmeyen ve emeği geçen Son Başbakan İzmir Milletvekili Binali Yıldırım’a, Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman ve Burhan Çakır ’a ve Erzincan Valisi Ali Arslantaş’ a teşekkür ederek, yapılan bu yatırımlarının ilçeye hayırlı olmasını temenni etti.

Yorum bırakın