GAZETENİZ 24
Güncel siyaset, ekonomi, spor, eğitim, sağlık, magazin, eğlence, sosyal haber portalınız.
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI

İl Sağlık Müdürlüğünden Tercan İlçe Ziyareti

Haber: Eren Varlı

Tercan İlçe Devlet Hastanesine Ziyaret

Koronavirüsle mücadele, aşı uygulamaları ve saha çalışmalarını yerinde değerlendirme amacıyla Erzincan İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Erkan Hirik ve Sağlık Müdürlüğü Yöneticileri, Tercan İlçe Devlet Hastanesine ziyarette bulundu.

Hastane Başhekimi Dr. Murat Kaya ile ilçede sunulan sağlık hizmetlerini, filyasyon ve aşı çalışmalarını istişare eden İl Sağlık Müdürü Hirik, hastane personelleri ile sohbet ederek, pandemi de gösterilen özverili ve gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

 Kargın Belediye Başkanlığına Ziyaret

Erzincan Sağlık İl Müdürü Doç. Dr. Erkan Hirik ve Sağlık Müdürlüğü Yöneticileri Kargın Belediye Başkanı Zafer Kaya’yı makamında ziyaret etti. Sağlık Müdürü Doç. Dr.  Hirik, Başkan Kaya’ya pandemi sürecince vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür etti.

İlçe 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu Ziyaret

Koronavirüsle mücadele ve saha çalışmalarını yerinde değerlendirme amacıyla Erzincan İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Erkan Hirik 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonlarına ziyarette bulundu. Başhekim Uzm. Dr. Yasin Bilgin ile sahada yapılan çalışmaları istişare eden Sağlık Müdürü personeller ile sohbet ederek, pandemi de gösterilen özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Yorum bırakın