GAZETENİZ 24
Güncel siyaset, ekonomi, spor, eğitim, sağlık, magazin, eğlence, sosyal haber portalınız.

“İçişleri Bakanlığına Müracaatlarımız Yapılmıştır”

Erzincan Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanlığı tarafından Koronavirüs tedbirleri kapsamında faaliyetleri durdurulan işkollarının faaliyete başlaması hakkında duyuru yapıldı.

TESK Yönetim Kurulu Üyesi ve Erzincan Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Bedir Limon konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamasında; “Koronavirüs tedbirleri kapsamında, ülkemizin normalleşme planı çalışmalarında, işyerleri kapalı esnaf-sanatkârlarımızın meslek gruplarından, berber, kuaför, güzellik salonları vb. pazarlarda tuhafiye, züccaciye, oyuncak vb. satan üyelerimizin,11 Mayıs tarihi itibarıyla işyeri ve pazarlarda sergi açmalarına, İçişleri Bakanlığımız tarafından belirlenen kurallar dâhilinde izin verilmiştir.

Yaklaşık iki aydır işyerleri kapalı, kahvehane, kafeterya, internet kafe, lokanta, restaurant, düğün salonları vb. işyerlerimizin açılış tarihlerinin ve kurallarının belirlenmesi hususlarında, İçişleri Bakanlığına müracaatlarımız yapılmıştır. Sürecin takipçisi olduğumuzu tüm esnaf ve sanatkârlarımıza saygıyla duyururuz” ifadelerini kullandı.

Yorum bırakın