GAZETENİZ 24
Güncel siyaset, ekonomi, spor, eğitim, sağlık, magazin, eğlence, sosyal haber portalınız.

Günay, “Bayramlar, Mutluluk ve Sevgiyi Dolu Dolu Yaşama Günleridir”

Erzincan Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Faruk Günay, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Günay mesajında; “ Toplum olarak millet olma irademizi diri tutan; birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızı pekiştiren, rahmet ve bereket dolu bir Kurban Bayramını daha idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar; toplumumuzu bir arada tutan en önemli yapı taşlarından biridir. Bayramlar; toplumların fertlerinin birbirlerine sevgi ve saygı ile yaklaşma, yardımlaşma, birbirlerinin gönlünü alma, mutluluk ve sevgiyi dolu dolu yaşama günleridir.

Bayramların yarattığı manevi hava sayesinde, yoksul ve muhtaç durumda olanlara yardım etmenin, sevinçleri paylaştığımız gibi acıları da paylaşmanın önemini daha da derinden anlayacağız. Bayramların güzelliğini, anlamını ve değerini sadece bayram günleriyle sınırlı tutmayıp yaşamımızın her anında ve tüm insani ilişkilerimizde hatırlamalıyız.
Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam Alemi’nin, hemşerilerimizin ve esnaf sanatkârlarımızın, çiftçilerimizin mübarek Kurban Bayramlarını kutluyor, saygılar sunuyorum. Maske ve sosyal mesafe kurallarına uyalım diyorum” ifadelerini kullandı.

Yorum bırakın