GAZETENİZ 24
Güncel siyaset, ekonomi, spor, eğitim, sağlık, magazin, eğlence, sosyal haber portalınız.

“Erzincan’ımıza Hizmet Etmeyi Kendimize Bir Borç Biliyoruz”

AK Parti 7. Olağan Erzincan İl Başkanlığı kongresiyle yeniden göreve gelen AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci, kongre sonrasında bir teşekkür mesajı yayımladı.  Başkan Şireci mesajında; “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri, Son Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’ın büyük destekleriyle,  delegelerimizin desteğiyle şahsım ve yönetim kurulumuzla tekrar bu göreve layık görüldük.

AK davamızın iki güçlü liderinden aldığımız vizyon ve var gücümüzle memleketimiz şehrimiz milletimiz için hizmet etmeye devam edeceğiz. Kongre sürecimizde şahsıma yeniden İl Başkanlığı görevini tevdi eden ve telekonferansla kongremize bağlanan Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve Son Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’a, Erzincan Milletvekillerimize, İlçe Belediye Başkanlarımıza, Merkez ve İlçe, Kadın Kolları, Gençlik Kolları teşkilatlarımıza desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. Yeni bir döneme başladığımız bu günlerden itibaren parti teşkilatımızla memleketimizi daha ileri hizmetlere ulaştırma gayretinde olacağız. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da her vatandaşımızın derdini kendi derdimiz bilip, her kesimi kucaklayan, kutuplaştırıcı değil birleştirici bir anlayışla Erzincan’ımıza hizmet etmeyi kendimize bir borç biliyoruz. Büyük kongreyle birlikte 2023’e kadar gidecek süreci taşıyacak yeni kadrolarla daha güçlü bir halde inandığımız yolda Allah’ın izniyle yürümeye devam edeceğiz.

Kuruluşundan bugüne kadar AK Parti Erzincan teşkilatlarında görev almış tüm kardeşlerime, abilerime selam ve saygılarımı sunuyorum. Ahirete intikal etmiş olan büyüklerimize, kardeşlerimize Rabbimden rahmet ve mağfiret diliyorum. Görevi devreden dava arkadaşlarıma partim adına teşekkür ediyor, bayrağı devralan tüm kardeşlerime Rabbimden birlik, beraberlik ve muvaffakiyetler diliyor, tüm yol arkadaşlarımı, hanım kardeşlerimi, genç kardeşlerimi ve AK Partimize gönül vermiş tüm Erzincanlı hemşehrilerimi en kalbi duygularımla selamlıyorum” dedi.

Yorum bırakın