GAZETENİZ 24
Güncel siyaset, ekonomi, spor, eğitim, sağlık, magazin, eğlence, sosyal haber portalınız.

Erzincan’a 500 Yeni İstihdam

Haber: Eren Varlı

AK Parti Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman ve Burhan Çakır, Erzincan Organize Sanayi Bölgesi’nde yaşanan gelişmelere ilişkin olarak bir değerlendirmede bulundular.
Erzincan Milletvekilleri yaptıkları açıklamada: “ Organize Sanayi Bölgemizde 65 adet faal fabrikamız bulunuyor. Ayrıca 17 adet inşaat aşamasında fabrikamız var. 6 Âdetin ise Aralık 2021 yılında bitirilmesi planlanıyor. İnşaatı bitecek fabrikalarımızdan kot fabrikasında 500 kişiye iş imkânı sağlanacak. Hali hazırda tekstil fabrikalarımızda bayan istihdamına halen ihtiyaç duyuluyor.
Son üç ayda Bin 875 olan personel sayısı 2 Bin 185 olarak arttı. Yani 310 yeni personel işe alındı. Anaokulumuzda tamamlanarak milli eğitime teslim edildi ve okulumuza kayıtlar başladı. AK Parti olarak Erzincan’ımız ve ülkemizde gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz. Erzincan’ımıza yapılan tüm bu yatırımlarda emekleri olan başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın nezdinde, onun yol arkadaşı, Erzincan’ın evladı AK Parti Genel Başkan Vekili Sayın Binali Yıldırım’a çok teşekkürlerimizi iletiyoruz. Erzincan’ın her derdine deva oluyor. Bizlerde kendilerinden aldığımız güçle, milletimizin bize olan inancıyla, hizmet ediyoruz. İnandığımız yolda yürümeye devam edeceğiz” dediler.

Yorum bırakın