GAZETENİZ 24
Güncel siyaset, ekonomi, spor, eğitim, sağlık, magazin, eğlence, sosyal haber portalınız.

Erzincan OSB Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Erzincan Organize Sanayi Bölge Müdürlüğün’de Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman’ın katılımıyla Organize Sanayi Bölgesi değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Erzincan Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü salonunda yapılan toplantıya Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci, Erzincan Organize Sanayi Bölge Müdürü Ömer Faruk Nayman,  Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Tanoğlu, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ömer Kayser ve OSB yetkilileri katıldı.

Toplantıda Organize Sanayi Bölgesi gelişimi ve sorunları masaya yatırıldı. Yapılan toplantının ardından ATT Tekstil, Batuhan Tekstil ve Can Kardeşler Tekstil Fabrikalarını ziyaret edildi.

Toplantı ve ziyaretlere ilişkin konuşan Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman; “Erzincan Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Organize sanayi Müdürlüğün’de AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Müşaviri Salih Eğinlioğlu, Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Tanoğlu, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ömer Kayser ve OSB yetkilileri ile Bölgenin gelişimi ve sorunlarına ilişkin konuları görüştük.

Daha sonra ülkemiz ve Erzincan ekonomisine istihdam alanında da katkı sunan ATT Tekstil, Batuhan Tekstil ve Can Kardeşler Tekstil Fabrikalarını ziyaret ettik. Erzincan’ımız ve Bölgemiz için en iyi, en ileri her hizmetin yanındayız” dedi.

Yorum bırakın