GAZETENİZ 24
Güncel siyaset, ekonomi, spor, eğitim, sağlık, magazin, eğlence, sosyal haber portalınız.

Erzincan Belediyesinden “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” Kampanyasına Destek

HABER: EREN VARLI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlatmış olduğu “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun belediye personeli ile birlikte destekte bulundu.

Başkan Aksun, Belediye başkan yardımcıları ve belediye personeli, Belediye Hizmet Binası önünde bulunan ATM’den bağış yaparak “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına katkıda bulundular.

Kampanyaya katkıda bulunan personellere teşekkür eden Başkan Aksun bu esnada yaptığı konuşmada; “Çok değerli Erzincanlı hemşehrilerim Cumhurbaşkanımızın Başlatmış olduğu “Biz Bize Yeteriz Türkiyem Kampanyası ile birlikte Genel Başkanımız Dr. devlet Bahçelinin destekleriyle milli dayanışma günü olaraktan bütün Türkiye’de yaşayan vatandaşlarımızın katkı sunabileceğini bugünde Erzincan Belediyesi olarak biz Belediye bünyesi içerisinde bulunan ATM cihazından bu yardım kampanyasını desteklemiş bulunmaktayız.

Bütün imkânı olan hemşehrilerimin bu kampanyaya destek vermesini rica ediyorum. Çünkü Erzincan yıllardır çile çekmiş seferberlik görmüş, depremler görmüş bir şehrin evlatları olaraktan ve böyle kara günlerde birbirine dayanışma ruhuyla hareket etmiş bir neslin evlatları olaraktan bugünde bu girdaptan çıkabilmemiz için destek kampanyamıza mutlaka katılım sağlanmasını rica ediyorum” dedi.

Yorum bırakın