GAZETENİZ 24
Güncel siyaset, ekonomi, spor, eğitim, sağlık, magazin, eğlence, sosyal haber portalınız.

EBYÜ Güz Dönemi Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi 2020-2021 güz dönemi koordinasyon toplantısı Erzincan Valisi Mehmet Makas başkanlığında gerçekleştirildi.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi 2020-2021 güz dönemi koordinasyon toplantısı yapıldı. Valilik Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıya Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, Vali Yardımcısı Mehmet Şerif Olçaş, İl Emniyet Müdürü Bülent Şensoy, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Halil Altıntaş, Gençlik ve Spor İl Müdürü Volkan Burak Mumcu ve ilgili paydaşlar katıldı.

Toplantı kapsamında, üniversite yerleşkelerinde Kovid-19 önlemleri kapsamında güvenli kampüs ortamlarının sağlanması adına alınması gereken tedbirler, üniversite öğrencilerinin genel durumu, ilimizdeki mevcut yurtların kapasite durumları, bilgilendirme ve sosyal faaliyetlere yönelik konular görüşüldü.

Toplantıda konuşan Vali Mehmet Makas, her kademede ki eğitim ve öğretim faaliyetinin biran önce yüz yüze başlaması için tüm vatandaşlarımızın ve bütün iş kollarının maske, mesafe ve temizlik kuralları başta olmak üzere koronavirüs ile mücadele kapsamında alınan tedbirlere riayet etmeleri gerektiğini belirterek, salgında herkesin birbirine karşı sorumlu olduğunu belirtti.

Yorum bırakın