GAZETENİZ 24
Güncel siyaset, ekonomi, spor, eğitim, sağlık, magazin, eğlence, sosyal haber portalınız.

EBYÜ Emitt 2020 Fuarı’na Katıldı

Haber: Eren VARLI
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Kültür ve Turizm Bakanlığı, TOBB, Türk Hava Yolları ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından desteklenerek düzenlenen dünyanın önemli turizm fuarı olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMIT 2020’ye katıldı.

30 Ocak – 2 Şubat tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMİT’te  Kemaliye’yi ve Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Kemaliye Hacı Ali Akın Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Nurettin İmre, Öğr. Gör. Tamer Cömert ve Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Bölümü Son sınıf öğrencisi Betül Mavuş temsil etti. Fuara birçok turizm sektör profesyonellerinden iş adamına, siyasetçi ve turiste kadar birçok ziyaretçi katıldı.

Fuarda Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi   temsil ekibi, Türkiye de önemli bir turizm bölgesi olan Erzincan Kemaliye ve Kemaliye’de eğitim veren Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Kemaliye Hacı Ali Akın  Uygulamalı Birimler Yüksekokulu  ve  Kemaliye Meslek Yüksekokullarının tanıtımını yaptı.  Büyük ilgi gören stantta yerli ve yabancı çok sayıda ziyaretçi Kemaliye ve Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi hakkında  bilgi aldı.

Bu yıl 24’üncüsü  düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT,  sektöre yeni iş ve işbirliği olanakları sunan bir turizm zirvesi konumunda yer almaktadır. Fuar, her yıl bölgedeki katılımcı ve ziyaretçi sayısını arttırarak sektörün büyümesine katkıda bulunmaktadır.

Yorum bırakın