GAZETENİZ 24
Güncel siyaset, ekonomi, spor, eğitim, sağlık, magazin, eğlence, sosyal haber portalınız.

“Bir Kap Sevgi de Senden Olsun”

Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından sokak hayvanlarına yönelik olarak “Bir Kap Sevgi de Senden Olsun” projesi başlatıldı.  Proje kapsamında sokak hayvanlarına yönelik yemleme çalışmasına Erzincan Valisi Mehmet Makas’ta katılarak emeği geçenleri tebrik etti.

Proje kapsamında alınan yaklaşık 50 çuval kedi ve köpek maması, üç hafta boyunca sokak hayvanlarına ulaştırılacak. Yemleme çalışması hakkında kısa bir açıklama yapan Proje Koordinatörü İl Millî Eğitim Şube Müdürü Yalçın Tükyılmaz: “Hayvanları seven insanları da sever düşüncesiyle yola çıkılan projemize desteklerini esirgemeyen Valimiz Sayın Mehmet Makas, Vali Yardımcımız Sayın Hüseyin Remzi Konak, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz Gün’e şükranlarımızı sunarız” dedi.

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün ise: “Bu soğuk kış günlerinde can dostlarımızı yalnız bırakmayarak maddi ve manevi destekte bulunan Bahçelievler İlkokulu, Ziya Gökalp İlkokulu, Mehmetçik Ortaokulu ve Vali Metin İlyas Aksoy Ortaokulu öğretmen, veli ve öğrencilerine de teşekkür ederim” dedi.

Yorum bırakın