GAZETENİZ 24
Güncel siyaset, ekonomi, spor, eğitim, sağlık, magazin, eğlence, sosyal haber portalınız.

Başbakan Yıldırım, Memleketi Erzincan’da

TBMM eski Başkanı, son Başbakan İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Kızılay İş Merkezi, 500 Yataklı Erzincan Devlet Hastanesi ve Şehir Stadyumu inşaatlarında incelemelerde bulundu.

TBMM Eski Başkanı, son Başbakan İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, bir dizi ziyaret gerçekleştirmek üzere memleketi Erzincan’a geldi.

Binali Yıldırım’ın ziyaret programına Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman ve Burhan Çakır, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Akın Levent, Erzincan İl Genel Meclis Başkanı Bekir Yıldız, AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci, Eski Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle, eski Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Kızılay Erzincan Şube Başkanı Burak Mumcu, Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Tanoğlu, AK Parti Erzincan Merkez İlçe Başkanı Av. Ferhat Bulut, AK Parti Erzincan Gençlik Kolları Başkanı Ömer Kayser, kamu kurum temsilcileri, partililer ve vatandaşlar eşlik etti.

Yıldırım ziyaretleri kapsamında ilk önce Kızılay’a ait iş merkezi inşaat alanını ziyaret etti. Çalışmalar hakkında bilgi alarak 500 Yataklı Erzincan Devlet Hastanesi inşaat alanına geçti. Burada da inşaat yetkililerinden bilgi alan Yıldırım, çalışmaların daha hızlanması konusunda talimat verdi.

Şehir Stadyumu inşaatında da incelemelerde bulunan Yıldırım, çalışmalar hakkında yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı. Kış mevsiminin yaklaştığını ve biran önce çalışmaların bitmesi gerektiğini söyleyerek ilk maçların burada oynanması için çalışmaların daha hızlı bir şekilde bitirilmesi talimatını verdi.

TBMM Eski Başkanı, son Başbakan İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, inşaat ziyaretlerinin ardından Terzibaba Camiine geçerek Cuma namazını kıldı. Yıldırım’ın ziyaret programı 24Erzincanspor tesisleri ve Erzincan Valiliği ile devam etti.

Yorum bırakın