GAZETENİZ 24
Güncel siyaset, ekonomi, spor, eğitim, sağlık, magazin, eğlence, sosyal haber portalınız.

Bakan Kurum’a Erzincan Çıkarması

AK Parti Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman ve Burhan Çakır, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun ile birlikte Ankara’da bir dizi ziyarette bulunarak şehrin gündemde ki sorunlarını konuştular.

AK Parti Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman ve Burhan Çakır, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun’da katılımıyla Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı İsmail Yılmaz, Türkiye BÜYÜK Millet Meclisi Başkan Vekilimiz Celal Adan ile bir araya gelerek Erzincan’ın sorunlarını masaya yatırdılar.

Gerçekleşen toplantıya ilişkin olarak bir açıklama yapan AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman; “ Bugün Erzincan için çalışmalarımıza devam ettik. Vekilimiz Burhan Çakır ve Belediye Başkanımız Bekir Aksun ile Çevre Şehircilik Bakanımız Murat Kurum’un makamında, çok samimi bir ortamda Erzincan’ın Merkez Hocabey, Kızılay Mahallelerin dönüşümü, Merkez Çarşısı, Polis Lojmanları, konutların kentsel dönüşümü ve İller Bankasında Belediyemize destek konularını ele aldık.

Ayrıca Refahiye, Kemah, Çayırlı, Üzümlü, Tercan, Otlukbeli, İliç ve Kemaliye TOKİ projelerini değerlendirdik. . Belediyelerimizin araç gereç bakımından ihtiyaçlarını konuştuk. Sayın Bakanımıza ve çalışma ekibine Erzincan’ımızın Tulum peynirini ve Üzümünü ikram edip kendisini Erzincan’a davet ettik. Yakında gelecek inşallah.  Ayrıca Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanımız İsmail Yılmaz’ı ziyaret ederek Belediyelerimizin sorunlarını konuştuk. Günümüzü Türkiye BÜYÜK Millet Meclisi Başkan Vekilimiz Celal Adan ve MHP Grup Başkan Vekili Erkan Akçay’ı ziyaret ederek bitirdik” ifadelerini kullandı.

Yorum bırakın