GAZETENİZ 24
Güncel siyaset, ekonomi, spor, eğitim, sağlık, magazin, eğlence, sosyal haber portalınız.

Aile Ziyaretleri Devam Ediyor

Haber: Eren Varlı

Elif Makas, devlet koruması altındaki çocuklara bir aile sıcaklığı kazandıran ve çocukların geleceğe en iyi şekilde hazırlanmasını sağlamak için evlerini ve gönüllerini bu çocuklara açan Pir ve Doğan ailelerini ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyaretlerde, koruyucu ailelerle ve çocuklarla bir süre sohbet eden Elif Makas, koruyucu ailelerin yapmış olduğu hizmetin çok büyük ve anlamlı olduğunu belirtti.

Yuvalarda ki çocukların her türlü ihtiyacının devlet tarafından karşıladığını ve çok iyi imkanlarda büyümelerinin sağlandığını ifade eden Elif Makas, fakat gerçek bir aile sıcaklığının, yürekleri sevgi ve şefkat dolu bu ailelerimiz tarafından çocuklarımıza gösterildiğini söyledi.

Çocukların gönlünü kazanan ailelerin yaptığı bu yüce görevin tüm topluma örnek oluşturmasını dileyen Elif Makas, şartları  tutan herkesi bir çocuğun hayatına dokunmaya davet etti.

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Muhammer Doğan ve Koruyucu Aile Birimi  yetkililerinin de eşlik etiği ziyaretlerden duydukları memnuniyeti dile getiren koruyucu aileler, Elif Makas’a teşekkürlerini iletti.

Yorum bırakın