GAZETENİZ 24
Güncel siyaset, ekonomi, spor, eğitim, sağlık, magazin, eğlence, sosyal haber portalınız.

3. Ordu Komutanı Korgeneral Öngay ve 59’uncu Topçu Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Şan İçin Veda Programı Düzenlendi

Haber: Eren Varlı

Düzenlenen programa; Erzincan Valisi Mehmet Makas, Eşi Elif Makas, 3.Ordu Komutanı Korgeneral Şeref Öngay ve Eşi Nesrin Öngay, Erzincan Milletvekili Burhan Çakır ve Eşi, 3. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Davut Ala ve Eşi, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun ve Eşi, 59’uncu Topçu Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Özdemir Şan ve Eşi, Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Ali Öztürk, Erzincan Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Halil Odabaş, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent ve Eşi, Eski Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle ve Eşi, Vali Yardımcıları, siyasi parti il başkanları ve bazı kurum temsilcileri katıldı.

Düzenlenen veda programda konuşan Vali Makas; 3. Ordu Komutanı Korgeneral Şeref Öngay ve 59’uncu Topçu Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Özdemir Şan ile birlikte görev yapmaktan gurur ve şeref duyduğunu ifade ederek, kendilerine emeklilik hayatlarında aileleriyle birlikte sağlıklı ve mutlu bir ömür diledi.

3. Ordu Komutanı Korgeneral Şeref Öngay’da yaptığı konuşmada; Erzincan’da bulunmaktan ve görev yapmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtirken, 59’uncu Topçu Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Özdemir Şan’da; askerlik mesleğinin gereğini en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştığının altını çizerek, onur ve gurur ile görevini tamamlamanın mutluluğunu yaşadığını belirtti.

Yorum bırakın