GAZETENİZ 24
Güncel siyaset, ekonomi, spor, eğitim, sağlık, magazin, eğlence, sosyal haber portalınız.

24Erzincanspor Maça Hazır

TFF 2. Lig Beyaz Gurupta mücadele eden ANAGOLD 24Erzincanspor 2. Hafta mücadelesi hazırlıklarını sürdürüyor. TFF 2. Lig Beyaz Gurubun güçlü ekibi ANAGOLD 24Erzincanspor, Cumartesi günü Kahramanmaraş sporu kendi sahasında konuk edecek.

İlk hafta deplasmanda AMED sportifi 1-0 mağlup ederek lige 3 puan ile başlayan ANAGOLD 24Erzincansporda hedef kendi sahasında mücadele edeceği Kahramanmaraş spor maçından da 3 puan alarak galibiyet ile ayrılmayı hedefliyor.

Kendi tesislerinde çalışmalarını sürdüren ANAGOLD 24Erzincanspor sportif direktörü Erman Kılıç, Cumartesi günü oynayacakları Kahramanmaraş spor maçı öncesi yaptığı açıklamasında, “Lige AMED sportif galibiyeti ile başlamamız takım olarak bizi ve şehrimizi memnun etti. Biz tüm çalışmalarımızı galibiyet parolası üzerine yapıyoruz. Kendi tesislerimizde de yaptığımız top kapma, Kondisyon ve çift kale antrenmanları ile hazırlıklarımız tamamladık. Yarın ki maçımızda en iyi şekilde hazırlandık. İnşallah güzel bir futbol ve galibiyet ile şehrimize 3 puan daha kazandırmak istiyoruz.

Her zaman taraftarın desteğini arkalarına aldıklarını söyleyen Kılıç, Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de salgın devam ediyor. Maçlar seyircisiz oynanıyor. Elbet de bu sıkıntılar bitecek, 12. Gücümüz taraftarlarımızı yanımıza alarak şampiyonluk yolunda hız kesmeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Şuan için takımda bir eksiğimiz yok. Kart cezalımızda yok. Çalışmalarımız tamamladık. İnşallah iyi bir Skor ile 3 puan alacağız. 3. Haftayı zaten bay geçeceğiz. Verilen arayı da iyi değerlendirerek yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Yorum bırakın